“Egyesítjük a szeretet fényét és erejét.
Sok szív egyszerre dobban azért, hogy segítsünk.
Ezt a szeretetet sugározzuk ki minden nap mindenkire.
Megváltozik tőle a világ.”

Bartha Erika
Jananda

Az alapítvány

Bartha Erika vagyok, gyermekkorom óta kapok tanításokat az Égi Mestereimtől.
Ezekkel az útmutatásokkal kezelek már 25 éve, segítem a hozzám fordulókat, hogy egészséges testben, egyensúlyban, szeretetben, örömben és boldogságban éljenek. Nagyon sok segítő technikát, meditációt, üzenetet adok tovább a tanfolyamaimon.
Ezúton szeretnélek benneteket nagy örömmel értesíteni, hogy létrejött a Szívfény Alapítványunk.

A Szívfény technikák öngyógyító, önfejlesztő és segítő technikák.

Az Alapítvány célja, hogy minél több embernek tudjon segíteni ez a csodálatos, gyógyító szeretet, tanfolyamok, meditációk, könyvek, kártyák, hanganyagok és egyéb eszközök segítésével. Célunk előadások, meditációk, tanfolyamok és workshopok tartása. Nagyon sokat dolgozunk azért, hogy egy egészséges, békés és szeretettel teli Földön éljünk.

Az Alapítvány azért jött létre, hogy a Ti támogató segítségetekkel az Alapítványunkon keresztül több emberhez tudjuk eljuttatni ezt a csodálatos szeretet energiát, ami megváltoztatja az egész életünket.

Úgy tudjuk a világunkat egy szeretettel telibb világgá változtatni,
ha összefogunk és segítjük egymást.

Ha szeretnél ebben részt venni és segíteni ezt a fény és szeretet utat, akkor hálás szívvel köszönjük, ha támogatod az Alapítványunkat.

A SZÍVFÉNY Alapítvány számlaszáma:

10700024-73150936-51100005 CIB Bank
IBAN HU49 1070 0024 7315 0936 5110 0005  nemzetközi utalásokhoz

Az Alapítvány székhelye: 6726 Szeged, Thököly utca 50/A.

Az alapító okirat IDE KATTINTVA tölthető le.

Köszönettel,

Bartha Erika